4. 8. 2018 Od

S praktickým držákem na mobil je řízení hračka

Pokud jde o jízdu automobilem, tak by bezpečí všech účastníků provozu, jak těch v automobilu, tak těch v jejich okolí, mělo být samozřejmostí. Bohužel, řízení vozidla, kterému řidiči nevěnují dostatek své pozornosti, bývá jednou z nejčastějších příčin vážných, často smrtelných dopravních nehod. A víte, co tuto nehodovost způsobuje? Víte, čemu jinému se řidiči věnují, když ne řízení vozidla? Mnohdy svému mobilnímu telefonu, a to je samozřejmě velká chyba.

aplikace

Kdo chce telefonovat za jízdy, ten by si měl jednoznačně pořídit handsfree, protože k řízení nezbytně potřebujete obě dvě ruce. Ale všichni moc dobře víme, jak to chodí. Máme napilno, a v tom zazvoní náš mobilní telefon. Zajíždět k okraji a zastavovat se nám nechce. Zároveň se bojíme, že se jedná o něco důležitého, tak hovor zkrátka vezmeme s tím, že se přeci pro jednou nic nestane. Ovšem může. A úplně stejné to je v případě, kdy máme potřebu při řízení kontrolovat sociální sítě, navigaci, a tak podobně.

Nicméně i toto všechno bychom mohli při řízení zvládnout, a přitom mít obě dvě ruce volné. Stačí si pořídit praktický a poměrně levný držák na mobilní telefon do auta a je to. Už nikdy více nebudete muset dělit své ruce mezi řízení a telefonování a budete se moci na řízení automobilu více soustředit.

držák na mobil

Ten ideální držák na mobilní telefon je magnetický, což znamená jediné – velmi snadno do něj telefon umístíte, kdykoli bude potřeba. Nebudete muset řešit, jak jej do držáku vkládáte, a přitom bude vždy pevně uchycený, ať už jej na držák jednoduše položíte zprava, zleva anebo jinak, pod jakýmkoli úhlem. Otočná hlava držáku vám navíc umožní, abyste si telefon nastavili tak, abyste na něj vždy dobře viděli, pod jakýmkoli úhlem, z jakékoli výšky. Držák snadno vložíte do větrací mřížky na palubní desce a je to, nic víc řešit nemusíte.