27. 7. 2022 Od

Potřebný mobil

Opravdu by mě hodně zajímalo, kdo přišel na to, že vymyslí mobilní telefon. To já, když se nad tím uvažovala a přemýšlela jsem o tom, jak vůbec mobilní telefon vznikl, tak jsem byla docela v šoku, že jsem na nic nemohla přijít. Ono to snad ani nikde nebylo popsané! Dokonce jsem se o to tak moc zajímala, že jsem si sedla k počítači a začala jsem hledat různé informace, proč začal být moderní mobilní telefon.

Pamatujete retro telefon?

A vůbec jsem na to nepřišla. Tak jsem si řekla, že prostě to tak mělo být a je to tak. Nicméně, potom když mi a moje kamarádka řekla, že by potřebovala nový mobilní telefon, tak jsme si řekly obě, že si sedneme k počítači a najdeme nějaký pěkný mobilní telefon. Jenomže moje kamarádka je opravdu hodně vybíravá. A nemohla si vůbec žádný mobilní telefon najít. Byla jsem docela naštvaná, protože my jsme hledaly už dlouhé hodiny na internetu nějaký dokonalý mobilní telefon, tak kamarádka stále nebyla vůbec spokojená. Potom jsme najely na jednu webovou stránku, kde kamarádka našla opravdu skvělé informace o mobilních telefonech. A tam jsem se taky shodou okolností dozvěděla, jak vůbec vznikl mobilní telefon.

S mobilem taky pracuji.

Prý, že to byl nějaký omyl, který ale nakonec vyšel tak, že vznikl mobilní telefon. A když jsem zjišťovala potom dále na internetu, tak jsem se dozvěděla, že všechny vymoženosti a výdobytky moderní techniky vznikly tak, že se stal prostě jenom omyl. To je tedy omyl že? Omyl a potom vznikl mobilní telefon? Podle mého názoru perfektní. Myslím si, že takový velký omyl se asi mnoha lidem moc líbí, protože díky mobilnímu telefonu je mnoho lidí více samostatných, protože mobilní telefon spojuje lidi a vlastně lidé nejsou tak vázání třeba jenom na počítač nebo na emaily, které sice jsou taky kvalitní a praktické, ale podle mého názoru se mobilnímu telefonu vůbec nic nevyrovná.