30. 4. 2023 Od

Permanentní make-up není pro každého

O tom, že je příroda někdy trochu nespravedlivá, občas přemýšlí každá žena. A mnoho z nich se snaží přírodu tak trochu poopravit. První na ráně je pochopitelně obličej. A k tomu patří plné a svůdné rty. Jestliže se právě vám nějak nezadařilo, není potřeba zoufat. Prostě si je nechte upravit. Mikro pigmentace neboli permanentní make-up umí poupravit nejen tvar, ale i barvu, a dokonce i velikost. Pokud o nějaké podobné úpravě přemýšlíte, rozhodně nepomýšlejte na to, jak ušetřit.
·        Touha po nějaké té ušetřené koruně by vás mohla dotlačit do nějakého salónu horší kvality a pak byste mohla trpce litovat.
Opravovat zpackaný permanentní make-up je podle odborníků velice náročné a leckdy i nemožné.
kudrnatá černoška

Jak poznat dobrý kosmetický salón?

1.      Podívejte se na internet. V dnešní době je možné získat informace téměř o všem.
2.      Poptejte se známých, jestli má někdo s tímto salónem zkušenosti.
3.      Zajděte se tam podívat a zjistěte, jak jsou na tom s hygienou a vybavením.
4.      Poslední a důležitá radajestliže se kosmetička bude chtít hned pustit do práce, aniž by se vás na cokoliv zeptala, raději se omluvte a odejděte včas.
Ještě před tím, než si začne připravovat potřebné nástroje, musí vám položit jednu zásadní otázku. Jestli nejste na něco alergická anebo netrpíte na opary. Pokud takový problém máte, může se spustit bolestivý a nepříjemný proces. Na rtech se může objevit úroda až dvaceti bolestivých oparů! Dalším projevem může být zánět. Otázky, které by měly následovat:
·        Zda nejste těhotná.
·        Netrpíte epilepsií?
·        Nemáte diagnostikovánu cukrovku?
dlouhé náušnice
Pokud na některou z těchto otázek odpovíte kladně, nesmí vám být zákrok proveden. To samé platí i u dobrovolných dárců krve. Dostanete-li se do fáze, kdy už nebrání zákroku nic, stejně se ještě musí provést test citlivosti na kovy. V používaných barvách se totiž kovy mohou vyskytovat.