15. 5. 2021 Od

Erotické masáže pro ženy přináší rozkoš i uklidnění

Erotická masáž je procedura, kterou navštěvuje převaha mužské klientely. Muži mnohdy také vybírají očima a vyhlédnou si masérku na základě předkládaných fotografií. Teprve poté si čtou kladné reference a porovnávají mezi sebou vhodné techniky, která z nich by s dotyčnou dívkou mohla přinést kýžené ovoce.

Erotické salóny navštěvují i ženy

I ženy se mohou svěřit do rukou masérek nebo maséra, erotické masáže nejsou jen výsadou uspokojení klientů mužského pohlaví. Pro ženu jsou navíc něha, mazlení a doteky nesmírně důležité prvky každého vztahu a mnohdy je dokážou ocenit lépe, než muži.

hezká dívka

Ženy také citlivěji reagují na erotogenní zóny, jsou přístupnější různým experimentům a snáze vyslovují své požadavky, která technika a na jakém místě na těle jim působí více rozkoše. Bývají otevřenější a upřímnější, i když samozřejmě existuje řada výjimek. Ženské tělo také vyžaduje jiný přístup a trochu odlišnou techniku, ale cíl veškerého snažení je jediný, orgasmický vrchol.

nahá dívka

Důvodů, proč erotické salóny navštěvují ženy, může být mnoho, většinou však převládá zvědavost a touha vyzkoušet něco dosud nepoznaného a rovněž nedostatek uspokojení ve vlastním životě a vztahu. A právě sladké něžnosti, dostatek pozornosti od svého protějšku, romantické předehry, jemné pohlazení na citlivých místech, to vše v mnoha stereotypních vztazích schází. Erotická masáž pro ženy sice plně nenahradí partnera, ale může přispět k většímu uvolnění, k odstranění nahromaděného stresu, k uvolnění emotivních bariér a bloků, které se v průběhu života na sebe nahromadí jako odpad v ucpaném potrubí. Každý z nás zkrátka potřebuje nějaký přetlakový ventil, kudy upustíme to, co nehodláme v sobě dále držet.

Erotická masáž také může pomoci ženám, které mají problém dosáhnout vyvrcholení, nemají k tomu vhodné podmínky a prostředí, jsou svázány povinnostmi manželskými, partnerskými, rodinnými a také některými dogmaty, které přetrvávají v některých vztazích a domácnostech.