6. 5. 2022 Od

Den bez mobilu

Jednou jsme si s kamarádkami říkali, že to zkusíme být jeden den bez mobilního telefonu. Jenomže, když uběhla první hodina, tak mně osobně už začal mobilní telefon chybět. Ani zuž dokonce nevím, čí to byl nápad, že budeme několik dní bez mobilního telefonu. Abych pravdu řekla, tak říkala jsem si, že mnoho kamarádek asi bude podvádět. Nechtěla jsem si nechat připustit, že někdo bude opravdu dlouho bez mobilního telefonu. Tak jsem se zeptala mojí mámy, jestli by nemohla zavolat třeba mojí kamarádce, aby ji třeba přichytila při tom, že má právě mobilní telefon. Moje máma se začala smát a řekla mi, že ať nepodvádím.

Den bez mobilu? Ano!

Ať se snažím. Já sice podvádět samozřejmě nechci, ale chtěla jsem vědět, jestli třeba taky moje kamarádky nepodvádí. Tak jsem si řekla, že přeci máme zakázané ze srandy pouze jenom mobilní telefon, takže taky zkusím nějaké kamarádce napsat přes počítač. A byla jsem opravdu velice překvapená, když kamarádka absolutně neměla v ruce mobilní telefon. Kamarádka mi na počítači potom odepsala, že mobilní telefon opravdu nemá. Takže jsem byla na kamarádku opravdu hodně pyšná, že tuto hru s námi opravdu pěkně drží a nepodvádí. Pak jsem ještě napsala své druhé kamarádce, která tohle taky dodržuje.

Mobil je na všechno.

Taky prý vůbec neměla celý den v ruce mobilní telefon. Tak jsme si řekly, že už to zbytek dne vydržíme. Potom ještě jeden den vydržíme bez mobilního telefonu a budeme mít splněno. Super hra, ne? Řekly jsme si, že když tohle splníme, tak si potom zajdeme do cukrárny a dáme si tam opravdu všechno na co budeme mít chuť. Uvidím, jak to kamarádky dodrží, jestli nebudou podvádět. Ale i kdyby podváděly, tak se potom tomu samozřejmě všichni nakonec zasmějeme. Nevím, koho tohle přesně napadlo, ale je to opravdu sranda a velká zábava. Myslím si, že tohle by bavilo opravdu asi každého.