7. 5. 2022 Od

Sídlo ovlivňuje firemní pověst

Jistě se mnou budete souhlasit, že když sháníte nějakou nabídku od nějaké firmy, musí mít tato adresu, na které byste ji našli a mohli kontaktovat. A také se mnou jistě budete souhlasit v tom, že pokud jde o takové firemní sídlo, mělo by se nacházet na dobře vypadajícím místě a mělo by stát i samo o sobě za to. Protože takové sídlo firmu reprezentuje, a kdybychom ho nedokázali najít nebo by toto působilo odpudivým dojmem, nebylo by z obchodu zřejmě nic. Pokud by to jenom trochu šlo, a ono to obvykle jde, našli bychom si nějakou konkurenci, která by na nás působila solidnějším dojmem.

prosklená budova

Ovšem je nasnadě, že při počtu nejrůznějších firem a podnikatelů, které u nás máme, na každého naprosto dokonalé firemní sídlo na dobré adrese nevyjde. Firem je daleko víc než dokonalých objektů, které by se pro jejich reprezentaci daly využít. A je samozřejmé, že taková firemní sídla také něco stojí, a dokonalý objekt by tak byl nad možnosti leckoho z těch, kdo by ho potřebovali.

A co tedy dělat, když má někdo nevalně vypadající objekt, ve kterém podniká, s nímž by se díra do světa neudělala? Jak se má tento důstojně prezentovat před veřejností?

Řešení může být vlastně překvapivě prosté. Je přece možné si pořídit i jenom virtuální firemní sídlo, tedy adresu s možností využívat cizí konferenční místnost a přeposílání korespondence.

sídlo budova

Nabízí-li nám takové virtuální sídlo Ostrava a dalších osm polských měst, je vlastně pro každého snadná záležitost si tu vybrat a podobné virtuální sídlo si pro svou firmu pořídit. Podnikatel má záhy k dispozici místo, které ho dokonale reprezentuje, a to aniž by platil za fyzickou kancelář a její obsluhu.

Je to snadno zajistitelné a levné řešení, které už využil kdekdo. A i vám to může někdy prospět. Ať už potřebujete virtuální kancelář nebo si třeba chcete zřídit živnost nebo společnost.