29. 4. 2022 Od

Hypotéka je super.

Hypotéka bez doložení příjmu je z mých oblíbených věcí. Dávám si velmi záležet na tom, abych měla všechno poctivě udělané a taky aby všechno bylo pro mě výhodné. Přeci je jasné, že si nevezmu půjčku nebo hypotéku bez doložení příjmu, abych na tom potom prodělala! To je přeci jasné. Vždycky si proto všechno pořádně prověřím, abych měla všechno v pořádku. Taky si vždycky perfektně přečtu smlouvu. Víte, není nic horšího, než když podepíšete nekvalitní, nevýhodnou smlouvu. A to ne jenom u nějaké hypotéku bez doložení příjmu, ale tady se jedná o každou smlouvu. Víte, že nekvalitní a nevýhodnou smlouvou můžete přijít o všechno? Klidně i o dům? Na to si dávejte vážně velký pozor. A vůbec se nestyďte a požádejte o radu nebo o pomoc někoho z rodiny, aby vám pomohl nebo se podíval na vaši smlouvu. Za to, že se třeba stydíte můžete přijít o peníze nebo vám někdo vybílí účet.

Hypotéka bez doložení příjmu je super.

A to byste vážně nechtěli. Hypotéka bez doložení příjmu, ale nemusí být tak zlá a nevýhodná. Opravdu stačí, když si na počítači najdete nějaké stránky, kde najdete všechny podobné hypotéky bez doložení příjmu. Já vám to vřele doporučuji, protože alespoň vám pak nezbydou oči pro pláč. Já to znám velmi dobře. Bylo mi asi dvacet let, když jsem se napálila. Někdo mi nabízel kvalitní půjčku na mobil.

Hypotéka? Žádný problém.

A protože můj mobil v hrozném stavu nejvíc z roku raz dva, tak jsem neodolala. A víte, jak to dopadlo? Místo mobilu jsme přišla o deset tisíc z mého účtu a mobil jsme taky neměla. Prostě jsme naletěla, špatně jsem četla smlouvu a byl to podvod. Hypotéka bez doložení příjmu ale taková není. Stačí si najít kvalitní společnosti a vy si pak můžete žít v krásném, a hlavně vlastním domku či bytu. A to je přeci úžasné, nemyslíte? Já jsem taky nyní velmi spokojená, protože nyní s manželem žijeme ve vlastním domku. Sice je takový malý, ale my jsme šťastní, že se nám splnil velký sen. A to zmíněný domek.