21. 6. 2022 Od

Mějte svůj bazén i vy

Horka jsou u nás v létě čím dál větší, a s tím roste potřeba lidí se něčím ochladit. Nejvíce lidí volí pobyt ve vodě, a proto hojně navštěvují přírodní koupaliště jako jsou rybníky, a klasická koupaliště, kde najdete bazény, vodní atrakce pro děti i dospělé a nějaké to občerstvení. Mnoho lidé si už bez pobytu u vody nedokáže tato vedra představit. Kdo má svůj pozemek, ten už nejspíš má svůj vlastní bazén, o který se nemusí dělit s cizími lidmi.

žena v bazénu

A kdo svůj bazén ještě nemá, ten už o něm možná uvažuje. Na trhu jsou desítky různých výrobců, kteří nabízejí různé typy bazénů. Sháníte levné bazény do země? Pak jste trefili výrobce, který splní oba typ požadavky.
Bazény do země jsou nejčastější variantou, po které lidé sahají. Vypadá hezky, snadno se udržuje a u nás je najdete za velmi dobrou cenu.

Vyrábíme bazény

  • Hranaté
  • Zaoblené
  • Přelivové

Jak správně vybrat bazén?
Pokud hledáte skutečně funkční bazén pro sebe, svou rodinu a vaše návštěvy, určitě vám nebude stačit nafukovací malý bazének ze supermarketu. Budete potřebovat pořádný bazén, ve kterém budete mít všichni dostatek místa. Chcete si občas zaplavat a ne se jenom osvěžit? Pro osvěžení vám postačí bazén o délce 4 metry, pro plavání už to bude chtít metrů 8. Nejčastěji branou šířkou je u nás 3,4 metru.

domácí bazén

U nás si můžete vybrat typ bazénu, který vám bude nejvíce vyhovovat. Někdo má rád kulaté tvary, a může sáhnout po kulatém či oválném bazénu, jiní dávají přednost klasice a zvolí si obdélník. Nejnáročnější zákazníci si přejí přelivový bazén, kde je voda až po okraj a z bazénu se nevyleje ven, ale do okraje bazénu. Po výběru vhodného bazénu pro vaše potřeby si připravíte podle rozměrů místo, kam bazén chcete umístit. Je třeba vybagrovat a vybetonovat podklad, aby na něj bazén rovnoměrně a hezky sedl. Protože jsou naše bazény vyrobeny z nejlepšího polypropylenu, můžete být klidní – naše bazény jsou velmi kvalitní a odolné. Budou s vámi hezkou řádku let.