12. 3. 2022 Od

Klíče, mobil, peněženka

Když vycházíme z domu, tak většinou máme u sebe tři věci, klíče, mobil a peněženku.

Peněženek je více druhů. Od obyčejných peněženek, které jsou jen jako kapsa se zapínáním a papírové bankovky musíte srolovat a dát je spolu drobnými do stejného prostoru, přes klasické, s odděleným prostorem na bankovky a drobné, s přihrádkami na karty, až speciální peněženky, číšnické a barmanské kasírky.

peněženka

Peněženka už dávno neslouží jen na peníze. Máte část na papírové bankovky a kapsu se zapínáním na drobné. Jenže kromě peněz nosíme v peněžence spoustu dalších věcí. Občanský průkaz, řidičský průkaz a průkaz zdravotní pojišťovny. A pak spoustu karet. Nejen ty platební, ale v každém větším supermarketu vám nabídnou slevovou kartu a kam s ní? No přece do peněženky. Máte-li v peněžence hodně karet a vrátí-li vám v obchodě pár padesátikorun, peněženka se promění v tlusté, těžké závaží.

peníze

Nicméně vraťme se k tomu, že ať už takovou nebo makovou, peněženku nosíme neustále u sebe.

A víte, jak se toho dá lehce využít, potřebujete-li zviditelnit svou firmu? Nechat si vyrobit sadu peněženek s vlastním potiskem https://www.promodarky.cz/kategorie/reklamni-predmety/tasky-a-batohy/penezenky.

Peněženka s vlastním potiskem, to je originální, a rozhodně praktický dárek, protože jak jsme již řekli, bez peněženky nikdo nevyjde z domu. A jak jsme taky řekli, tak další věc, kterou máme u sebe stále, jsou klíče. Proč tedy nevyužít situace a nenechat si udělat vlastní potisk na peněženku s klíčenkou? Co na tom, že tento druh peněženky používají hlavně děti, vždyť reklamu vám může dělat kdokoliv a pokud zainvestujete po peněženek s vaším potiskem, budete mít jistotu, že peněženky neskončí v koši. Investice není velká, takže peněženky můžete klidně rozdávat např. na dnu otevřených dveří ve vaší firmě, nebo je přidat k vánočnímu balíčku pro vaše zaměstnance.

Praktickou peněženku s vaším potiskem ocení každý.