18. 4. 2021 Od

Kdo člověku pomůže?

Lidé se mohou dostávat do nejrůznějších obtížných situací, z nichž nejednou jen těžko hledají východisko. A kapitolou samotnou pro sebe jsou tu soukromí podnikatelé. Ty mohou postihovat stejné trable jako všechny ostatní lidi, plus navíc i ty specifické, související s jejich podnikatelskými aktivitami.

Kolik je jenom toho, co se může pokazit a nejednou i pokazí v soukromém byznysu! Mohou tu být problémy s odběrateli i s dodavateli, stejně jako se státními a jim podobnými institucemi, život tu mohou zkomplikovat i chyby podnikatelů, i výkyvy na trhu, i změny nejrůznějších zákonů a předpisů, i výkyvy kurzů měn, i komplikované dodávky toho či onoho, i selhání obchodních partnerů, i…

kreslené peníze

Prostě se toho může v případě soukromníků pokazit dost a dost. A každá z takových komplikací může být předzvěstí ekonomických problémů. Podnikatel tudíž nikdy nemá jistotu, že si na sebe a na financování chodu své firmy vydělá.

A co když je ekonomická situace takového člověka vážně nesnesitelná, co když už to tak dál doopravdy nejde? Pak se to dá vyřešit třeba i vzetím si podnikatelské půjčky, která by se tu dala investovat do žádoucích změn, respektive do přežívání dočasných těžkostí.

Dobrou službu tu může nabídnout třeba nebankovní hypotéka Férová hypotéka. Jakkoliv tato není na trhu půjček ani zdaleka jediná, je pro mnohé ze žadatelů třeba i vysloveným ternem, klidně i tím posledním, co se někomu takovému podaří získat.

pytle peněz

Zatímco se totiž jinde po zájemcích o půjčení si požaduje doložení vysokých příjmů, čisté registry dlužníků a jiné kvality, u nebankovních hypoték tomu tak není. Zde stačí pouhá zástava zájemcovy nemovitosti a jeho schopnost splácet a rázem si tu přijde na své i ten, komu by jinde nepůjčili ani vindru.

Což činí takovou nebankovní hypotéku pro leckoho nenahraditelnou. Protože ta pomůže i těm, nad nimiž už jinde zlomili hůl.