10. 4. 2022 Od

Kde bydlí vaše auto?


Projíždíte se na kole někdy o volném dni nebo o víkendu vilkovou čtvrtí a říkáte si: dobře vám tak!, když vidíte, jak obyvatelé rodinných domků makají jak na domě, tak na zahradě, sekají trávu, natírají ploty apod. Mít rodinný domek, to se jeden musí starat. Veškeré opravy si musíte zajišťovat sami, domovní revize, vytápění domu, to všechno jsou starosti, které panelovém domě nemusíte řešit. Jestli je něco, co závidím majitelům rodinných domků, tak je to garáž. Na sídlišti je vlastní garáž absolutním luxusem, takže pokud se vám vůbec ve městě podaří garáž sehnat, tak to může být na druhém konci města, takže se ke garáži pěkně projdete a celý smysl garáže se tak trochu vytrácí. Ale aspoň máte kde uschovávat zimní a letní pneumatiky.

pneumatika

Jezdit v zimě autem ráno do práce, to znamená, že musíte vstát minimálně patnáct minut dříve, protože přes noc napadlo 15 cm sněhu a nejspodnější vrstva pochopitelně přimrzla na skle. Takže odhazujete, oškrabáváte a … a nadáváte, že potřebujete nutně garáž nebo aspoň garážové stání a proč jste večer aspoň nenatáhli krycí fólii. Jak se říká, pozdě bycha honit. Mít garáž nebo alespoň garážové stání, to patří k rodinnému domku, i kdybyste neměli auto. Pokud nemáte dostatečně velký pozemek, abyste postavili samostatnou garáž, vždy se dá postavit garážové stání přímo u domu.

pergola

Pokud potřebujete poradit, stačí kouknout na garážové stání Pergoly-Trutnov. Postavili jste rodinný domek a nyní řešíte, kde parkovat vaše auto? Nebo máte dvě auta a jen jednu garáž? Dopřejte si garážové stání čili jen přístřešek, který oceníte hlavně v zimě. Přijdete k autu, nastartujete a jedete. Žádné odmetání sněhu, škrábání skel, žádné dřívější vstávání. A v parném létě vám auto taky bude vděčné za přístřešek, protože nebude muset stát na žhnoucím slunci. A neměli bychom vynechat ani ptáky a jejich trus, který pod přístřeškem také nebudete muset řešit.