9. 8. 2019 Od

Je libo skříň, kuchyň nebo knihovnu?

Ve výrobě vestavěného nábytku nejsme žádní začátečníci. Jsme firma s dvacetiletou praxí ve výrobě nábytku na míru a bohatými zkušenostmi. Máme vynikající reference díky nimž se k nám zákazníci rádi vrací a doporučují nás svým známým, rodinám i přátelům, na což jsme patřičně hrdí.

kuchyň v domě

Vestavěný nábytek na míru se mezi lidmi těší čím dál větší oblibě, než tomu bylo v minulosti. Je praktičtější a efektivnější než ten obyčejný a dokáže maximálně využít volný prostor. Navíc skvěle zapadá do interiéru a v neposlední řadě vypadá velice elegantně.

Při naší práci používáme jen ty nejkvalitnější a prověřené materiály od předních českých i zahraničních dodavatelů, na čemž si velice zakládáme, protože jedině tak Vám může nábytek vydržet a dělat radost co nejdelší dobu. A to vše za velice přijatelné a bezkonkurenční ceny! Zdarma Vám vytvoříme 3D návrh skříně či kuchyňské linky. Montáž nábytku provádějí výhradně zkušení montážníci, za nimiž stojí dlouholetá praxe.

Snažíme se co nejvíce přiblížit potřebám a očekáváním zákazníka, individuální přístup je samozřejmostí. Jsme si vědomi, že ne každý zákazník má zkušenosti s nábytkem na míru, proto jsme připraveni Vám vše trpělivě vysvětlit a maximálně vyjít vstříc veškerým požadavkům. Pokud si nejste jisti svou představou, můžete využít služeb našeho bytového architekta, který je odborníkem pro bytový design a poskytne Vám profesionální poradenství.

krásná ložnice

Pro lepší představu o naší práci se můžete inspirovat na našich webových stránkách, kde naleznete nejen spoustu užitečných rad, nápadů, doporučení, ale i fotografie které Vás mohou zaujmout při výběru nábytku pro Vás. V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky nebo se zastavte osobně v naší vzorkové prodejně, kde se Vám budeme rádi a maximálně věnovat. Dejte svému obydlí novou fazónu! Rádi Vám v tom pomůžeme. Těšíme se na Vaši návštěvu!