13. 9. 2019 Od

Sjednejte si půjčku, která vám pomůže

Sháníte peníze? Potřebujete nutně půjčku? V bance vám tvrdí, že na ni nemáte dostatečně vysoké příjmy? Nenechte se jimi odbýt a nenechejte si věšet bulíky na nos. Vaše finanční situace nemusí být zdaleka tak zlá, tím spíše, pokud o tom jste vy sami přesvědčeni.

eurobankovky

To, že vám v bance nechtějí poskytnout půjčku, může být do značné míry dáno především novými, přísnějšími podmínkami pro poskytování půjček, a také příliš málo flexibilním hodnocením vaší bonity. Zkrátka a jasně, pokud se náhodou v bance doslechnete, že máte příliš nízký příjem, tak tomu nepřikládejte příliš velkou váhu, a pokud vám v žádné bance nechtějí vyjít vstříc, tak nezoufejte a vyrazte si pro peníze do nebankovní společnosti.

Neměli byste být ovšem překvapeni ani tím, že ani v nebankovní společnosti hypotéku bez doložení příjmu neseženete. To je dáno především tím, že žádný takový typ hypotéky ve skutečnosti neexistuje. Každý věřitel je ze zákona povinen vaše příjmy ověřit. A dělá to nejen kvůli sobě – protože tím, že by poskytnul peníze někomu, kdo je následně nebude moci splácet, by se také dostal do problémů a způsobil si mnohé komplikace. Ale dělá to také právě kvůli žadateli o půjčku, kvůli vám – protože nikdo nestojí o to, aby vás uvrhnul do problémů a třeba až na finanční dno.

finance

Každá správná půjčka by měla lidem pomáhat, a ne jim škodit a tohoto pravidla je nezbytné se držet – a právě proto je důležité poskytovat úvěry jen těm lidem, kteří je reálně dokážou splácet.
Vaše schopnost splácet se přirozeně odvíjí od výše vašich příjmů, ale také od výše vašich pravidelných výdajů. Takže pokud prokážete, že jste každý měsíc schopni uspořit dost peněz na splácení půjčky, můžete ji mít. V nebankovní společnosti žádná hloupá omezení nesmyslnými kvótami naštěstí neplatí – tady se rozdávají skutečně prospěšné půjčky pro život.