22. 6. 2020 Od

Jak ve skutečnosti funguje oblíbená americká hypotéka

Potřebujete si půjčit v rámci svého podnikání ale v bance vám úvěr nedají? Americká hypotéka bez dokládání příjmů vám může v této situaci pomoci.

Jak ve skutečnosti funguje oblíbená americká hypotéka

Každý podnikatel může občas udělat chybu a dostat se tak do tíživé situace, kdy mu už žádná banka nechce půjčit peníze. Podnikatelský úvěr se však dá získat i jinou a mnohem snadnější cestou. Už jste slyšeli o americké hypotéce, kdy není nutné dokládat příjmy? Možná, že ano. V posledních letech jde o velmi oblíbený nebankovní produkt, díky kterému může podnikatel získat finance, na to nejnutnější co ve svém oboru potřebuje. Jak to celé funguje a jaké pravidla musí být dodržena?

pexels-photo-3197388

Když vás banka odmítne

Hypotéka bez doložení příjmu je určená především pro podnikatele, kteří potřebují nutně peníze pro další fungování svého podnikání, ale v bance půjčku dostat nemohou a to z jakýchkoliv důvodů. Nejčastěji jde o podnikatele, kteří se dostali svými záznamy do bankovních registrů nebo mají jakýkoliv jiný problém a úvěr v bance jim nikdo neposkytne. Pro podnikatele tak v případě posuzování americké hypotéky vzniká obrovská výhoda v tom, že nebudou muset složitě dokládat své příjmy a nebudou se muset prokazovat ani daňovým přiznáním. Celý proces posuzování se tak výrazně zkrátí.

pexels-photo-259027

To však neznamená, že by nikoho nezajímalo, zda bude podnikatel schopen svou půjčku pravidelně splácet. Bez nějakých záruk vám nikdo v dnešní době peníze nepůjčí, avšak všechny podmínky a požadavky jsou v tomto případě o dost benevolentnější než v případě bankovního úvěru.

Co vás čeká

Americká hypotéka má mnohem delší dobu splatnosti, navíc lze částku kdykoliv uhradit dříve a to bez jakýchkoliv poplatků. Nebankovní instituce vám zpravidla nabídne výhodné podmínky, úvěr schválí ve velmi krátkém časovém intervalu a celou částku můžete mít ihned k dispozici na svém účtu. Pokud tedy potřebujete peníze ihned například na vyplacení pohledávek, na mzdy, splacení dluhů nebo exekucí.

Tento druh úvěru je však zpravidla dostupný výhradně podnikatelům a peníze by měly být využity na neodkladné potřeby týkající se podnikání.