21. 1. 2023 Od

Investice v zahraničí

Zajímáte se o to, kam investovat svoje peníze, abyste neztrácely jejich hodnotu, ale nejlépe aby vám dokázaly i nějaké další peníze vydělat? Investic je celá řada. Některé jsou rizikové a některé méně. Mezi ty rizikovější se tradičně řadí dluhopisy a akcie, a mezi stabilnější investice patří investice do zlata, drahých kovů obecně, a hlavně nemovitosti. Právě ty si nejvíc drží svou cenu, protože bydlet se bude stále. Takže pokud chcete investovat svoje peníze, zvažte možnost koupě nemovitosti.

chorvatsko dubrovnik

Jakou a kde?

Vzhledem k neustále se zvyšujícím cenám nemovitostí v ČR lidé koupili snad úplně všechno, co jen trochu připomínalo dům nebo byt. Proto je v současné době nabídka dost neuspokojivá. I dnes najdete ke koupi spoustu nemovitostí, které jsou ale svou cenou značně nadhodnoceny. Je tedy čas se porozhlédnout v zahraničí. Právě nemovitosti v zahraničí se těší stále větší oblibě. Můžete je totiž pronajímat během letní sezony turistům, a nebo se sem sami natrvalo přestěhovat. A právě takové využití vám nabízí Chorvatsko.

byty u moře

Je blízko geologicky i kulturně
Chorvatsko je nám blízké, a jezdíme sem na dovolené už celé desítky let, tak proč si nevybrat byt nebo dům právě tady? Jestli chcete vědět, jak a kde koupit apartmán v Chorvatsku, obraťte se na renomovanou společnost, která nejlépe ovládá češtinu, tedy pokud se vy nedomluvíte chorvatsky. Jednou takovou společností je najadranu.cz, a v současné době nabízí prodej apartmánů v Aqua Beach residence. Jde o apartmánové budovy, které se zrovna začínají stavět. Budou stát kousek od moře, takže z okna se můžete dívat přímo na pláž.
Již prodané byty jsou k vidění na webu, a vypadají vážně skvěle. Jde o moderní byty, které jsou připraveny k nastěhování. Strávit svou dovolenou tady můžete přímo vy sami, a nebo je pronajmout lidem, kteří sem jezdí za mořem.