18. 6. 2022 Od

Chcete být milionář?

Mnoho lidí si hraje na úspěšné podnikatele, ale pravda někdy může být trochu jinde. Určitě máte ve svém okolí taky někoho takového. Jezdí v novém luxusním voze, bydlí v nově postaveném rodinném domě, a nikdo vlastně moc neví, čím se živí. Jenže dům je pravděpodobně na hypotéku, auto na leasing a onen člověk žije vlastně na splátky, které možná tak tak splácí.

Podle čeho vlastně měřit úspěšnost? Je to jenom o penězích? Každý rok magazín Forbes určuje žebříček nejbohatších lidí světa a ano, nejbohatších, co se týká financí. Otázkou je, zdali jsou tito lidí i nejšťastnější. Jednoznačně jsou to úspěšní lidé a vypracovali se vlastním úsilím. Teda pokud nezdědili nějaké impérium po rodičích nebo manželovi. Pokud prahnete po bohatství, těžko radit, jak k němu přijít. Můžete zkusit sázet. Klasická sportka nebo tipy sportovních utkání, ale asi sami tušíte, že tudy cesta nevede.

Marlenka

Můžete začít podnikat. Vymyslet nějaký skutečně převratný podnikatelský http://www.jvmrpic.cz/podnikatelsky-zamer-vs-studie-proveditelnosti záměr ale není nic jednoduchého. Nicméně možnosti tu stále jsou. Od nuly začal například majitel Marlenky, který začal první medové dorty péct ve své kuchyni. Ale třeba i taková Zásilkovna je firma, která rychle prorazila na trhu a její zakladatelka už má doživotně o své finance postaráno. Ale v co můžete věřit, pokud přijdete s nějakým opravdu vynikajícím nápadem, nebude problém najít někoho, kdo vám pomůže s prvotními finančními náklady. Ať banka nebo nebankovní společnost rádi podpoří projekt, který bude mít šanci na úspěch. A pokud vám věřit nebudou, je tu ještě americká nebankovní hypotéka.

peníze

Co je také jisté, že pokud budete chodit pouze do práce a dostávat pravidelně plat, milionář se z vás jen tak nestane. To musíte zariskovat. Ale hlavně nevěřte snadným ziskům, tam je to vždy o podvodu a o peníze, které vám podvodníci naslibují s rychlým několikanásobným ziskem, tak o ty peníze s nejvyšší pravděpodobností přijdete.