26. 1. 2019 Od

Uchovejte si vaše vzpomínky na těhotenství


Těch krásných 9 měsíců těhotenství vám nezapomenutelně utkví v paměti. A ještě víc si vaše těhotenství budete uvědomovat, až vám začne růst bříško. Pak je také ten správný čas na zhotovení jedinečných snímků v profesionálním ateliéru od fotografky ve Zlíně.
Možná si v tomto období nepřipadáte krásná, atraktivní a fotogenická, ale věřte, že si pak v budoucnu ráda vzpomenete na toto krásné období v životě ženy, a to díky profesionálním fotografiím, které mají jedinečné kouzlo okamžiku.
focení matky s dcerou
Krásné a originální snímky mohou vzniknout buďto přímo v profi ateliéru nebo také v exteriéru, třeba v přírodě. Vzniknou tak originální snímky, které zachytí vaše těhotenství z jiného pohledu, než jak ho vnímáte vy sama. Použít lze také různé doplňky a rekvizity.
Utvořte si krásnou vzpomínku na vaše období, kdy jste byly v očekávání příchodu vašeho miminka na svět a užijte si příjemné chvilky strávené při focení v ateliéru nebo někde venku.
Dárek pro partnera – Hledáte nějaký dárek pro partnera, otce vašeho děťátka, které nosíte pod srdcem? Pak i v takovém případě jsou skvělým nápadem na dárek profesionální snímky, které zachytí vaše rostoucí bříško z pohledu fotografky. Můžete pak z takto vzniklých snímků nechat vytvořit třeba obraz, tisk na plátno nebo ze série snímků nechat vytvořit knihu nebo album. Takový dárek pak potěší každého nastávajícího tatínka.
fotka sourozenců
Užijte si chvíle jen sama pro sebe s vaším rostoucím bříškem, případně do akce můžete zapojit také vašeho partnera nebo vaše děti. Užijete si tak společně krásné chvíle, které budou zachyceny zkušeným okem profesionální fotografky do podoby originálních a nápaditých snímků.
Navštivte profesionální ateliér, kde vznikají ty nejkrásnější vzpomínky zachycené do jedinečné podoby originálních snímků nejen nastávajících těhulek, ale i párů nebo rodin.