30. 4. 2023 Od

Stánek, který nabízí vaše výrobky

Nabídnout vaše vlastní výrobky nebo produkty z prostor vašeho domu, můžete i širší veřejnosti. Zařídit si malý stánek před domem nebo v dobré lokalitě (v okolí vašeho domu), jako je třeba dětské hřiště nebonáměstí, se vám může dobře vyplatit. Máte doma něco extra? A je to jen vaše? Tak se neváhejte podělit i s ostatními, kteří váš originální stánek zcela jistě navštíví aocení.
limonáda stánek
Jaké služby můžete lidem nabídnout?

·        KÁVA SEBOU– koupit si plastové nebo papírové kelímky není žádný problém. S největší pravděpodobností budete potřebovat jen 3 věci:
·        kávovar
·        dobrou kávu
·        přijatelné ceny.
Kávu sebou ocení třeba i v okolí zastávky na autobus nebo maminky na dětském hřišti.
květ na zmrzlině
·        ZMRZLINA– umíte dělat domácí zmrzlinu? Lidi se za vámi díky tomu poženou! Domácí smetanová nebo ovocná, bez přídavků umělých látek akonzervantů (navíc čerstvá a nikoliv z prášku), bude pro všechny nejen lákavá, ale vám i získá u vašeho stánku dlouhou frontu. Budete potřebovat:
·        nějaký mrazící box
·        dostatek zmrzliny (klidně jen jeden druh)
·       a nějaký ten slunečník
·       OVOCE A ZELENINA– sezóna letních plodů se nezadržitelně blíží. Jestli máte velkou zahradu a každý rok bohatou úrodu, zkuste ji prodat! Nabídnout můžete rajčata, papriky, maliny nebo jahody z vaší vlastní zahrádky. Lidi si je koupí mnohem raději než z obchodu.
·       PÁREK V ROHLÍKU– stánky s občerstvením mají velkou oblibu nejen v letní sezóně, ale i v zimě na zahřátí. Můžete tedy nabízet párky v rohlíku, které jdou „na dračku“ nebo různé jiné jídlo – paniny, toasty, sendviče a podobně.
·        LIMONÁDY– taková osvěžující limonáda uprostřed horkých letních dnů je něco, po čem každý doslova prahne. Můžete odbočit od klasické citrónové a nabízet třeba zázvorovou, melounovou, grapefruitovou nebo i okurkovou. Měli byste však mít:
·        zásobník na led
·        slunečník
·        a limonádu opravdu chlazenou, jinak se k vám nikdo nepožene!
stánek s kávou
Jestli víte o něčem, co ve vašem okolí chybí a vy byste mohli nabídnout služby, po kterých lidi určitě půjdou, neváhejte! Přinejmenším si vyděláte nějakou korunu, budete celý den v kontaktu s lidmi a hlavně na čerstvém vzduchu na sluníčku. Nemusíte mít žádnou pevnou otevírací dobu. Přijít se svým stánkem a produkty můžete kdykoliv chcete. Určitě se vám to vyplatí a dost možná, že i finančně vrátí natolik, že si dopřejete z ušetřených peněz i zaslouženou dovolenou a odpočinek.