17. 4. 2021 Od

Půjčovna kompresorů

Naše společnost nabízí pronájem strojů a zařízení pro povrchové úpravy a renovaci. Jednak jsou to mobilní tryskací zařízení – mobilní pískovačky nebo lakovačky, ale i výkonné elektrické a dieselové kompresory, bez nichž se při práci s uvedenými zařízeními neobejdete. A kromě pronájmu si můžete tato zařízení i zakoupit.

Jakými typy kompresorů disponujeme?

Půjčovna kompresorů má k dispozici elektrické – pístové i šroubové, ale také dieselové mobilní, vlečné a stavební kompresory.

Dieselové kompresory jsou vybaveny integrovaným dochlazovačem – sušičkou, která odlučuje vlhkost tlakového vzduchu, čímž je zajištěna vysoká kvalita pískování, tryskání, lakování, a dalších činností, při nichž se používají tato tlaková pracovní zařízení. Kompresory zapůjčujeme jak soukromým osobám, tak i firmám, a to včetně speciálního příslušenství, které v případě potřeby může navýšit zásobu stlačeného vzduchu – regulátory tlaku, cyklónové odkalovače, odváděče kondenzátu, koalescenční a tlakové nádoby, a další.

1. Kompresor dieselový-1

Kromě kompresorů zapůjčujeme i další zařízení, například pneumatická sbíjecí ? kladiva, anebo bourací úderová kladiva.

Pokud si u nás vypůjčíte pískovačku či jiné dispoziční zařízení, je pro vás pohodlné a praktické vypůjčit si rovnou nezbytné dílčí komponenty a provozní příslušenství – například hadice a kompresory. Stálým klientům jsme schopni poskytnout určité slevy za věrnost.

Avšak dříve než si u nás objednáte zařízení či jejich soubor k pronájmu, bylo by vhodné konzultovat váš záměr s našimi techniky, obeznámit nás s druhem a rozsahem zamýšlených prací, abychom vám mohli nabídnout zařízení adekvátního výkonu a účinnosti. Jedině tak bude vaše činnost efektivní.

road-construction-1264778_1280

Veškerý sortiment naší půjčovny – pískovačky, lakovačky, kompresory, elektrocentrály, brusky, vrtačky, leštičky, nářadí, hadice, ochranné prostředky pro tryskání a metalizaci.

A kde nás najdete? V Kaznějově, ulice Pod továrnou – cca 17 km severně od Plzně.