9. 5. 2017 Od

Neschovávejte se uvnitř, i při jasném slunci si lze posedět bez obav venku

Parné léto a posezení na trase neodmyslitelně patří k sobě. Ovšem pod podmínkou, že ta je krytá a chráněna před ostrým sluncem a částečně tak i před škodlivým slunečním zářením. Na slunečníky však můžete zapomenout. Existují mnohem pohodlnější a elegantnější řešení, jak venkovní prostor před sluncem ochránit a vychutnat si tak posezení na čerstvém vzduchu bez obav.

restaurace, barevná markýza

Markýzy na terasu nabízejí moderní, jednoduché a elegantní řešení, jak se při posezení venku chránit před škodlivým zářením a přímým sluncem. Pokud se chytáte na jejich pořízení, vybírejte pečlivě a dejte si pozor na pár důležitých věcí, které jsou pro jejich užití zásadní.

· Typ a spolehlivost konstrukce
· Kvalita potahové látky s UV ochranou
· Voděodolnost potahové látky
· Sklon kvůli odtoku vody při dešti
· Životnost materiálů, nejen z hlediska ochrany, ale třeba i stálosti barev
· Typ konstrukce – pevná, pohyblivá

Pokud se rozhodnete pro pohyblivou variantu, pak i zde máte leccos na výběr. Pohon může být buď ruční, nebo elektrický. Důležitým kritériem je jistě i uložení krycí látky. To může být:
· klasické bez ochrany
· polokazetové, kdy je smotaná látka kryta proti dešti
· kazetové uložení, kdy je smotaná látka chráněna ze všech stran

domy, restaurace, markýza

Kvalitní produkty vám udělají službu po dlouhé roky

V naší nabídce naleznete kvalitní produkty od ověřených výrobců. Tyto produkty se pak liší svými parametry a možnostmi, nikoli kvalitou. Záruka je poskytována na 2, 5 a 7 let. Jistě budete i vy spokojeni s jejich službami.

Nemusí vás trápit ani celkový vzhled objektu. Markýza prostor vkusně doplní a nezáleží, zda se jedná o hotel, obchod, restauraci, terasy či balkóny. Vždy splní všechna vaše očekávání a umožní trávit pobyt na čerstvém vzduchu i za přímého slunce. Už tedy žádné schovávání uvnitř.