6. 10. 2017 Od

Dává vám celou řadu možností

Užitečný doplněk, který by měl patřit ke každému osobnímu autu, má mnoho využití. Drobná investice znamená, že se vám otevře celá řada nových služeb.

Nebudete platit dopravu navíc
Dvě až tři děti ve vaší domácnosti znamená, že se neustále musí přizpůsobovat vybavení bytu, a především dětských pokojů, jejich potřebám. Jak rostou, potřebují nový pracovní stůl, větší skříň na odkládání věcí a místo hraček zase sportovní potřeby. Mnohokráte musíte vyrazit do obchodních řetězců a zakoupit objemný kus nábytku. Pokud budete mít tažné zařízení na auto a přívěsný vozík, vše si obstaráte sami a nemusíte platit dopravu navíc.

volant

Rodinné výlety na kole pohodlněji
Celá rodina si oblíbila cyklistiku, protože se jedná o činnost, co můžete provozovat společně. Jednodenní výlety i prodloužené víkendy však u vás začínaly vždy tak, že musíte projít drobnou posilovnou. Naložit na střechu všechny kola a bezpečně uchytit do držáku není snadné. Na tažné zařízení však můžete zakoupit i speciální držák jízdních kol, který uveze i kola pro celou rodinu. Dá se pohodlně zamknout a nemusíte se obávat, že se vám po cestě vybavení poškrábe o okolní stromy. A nakládání i vykládání už nebude znamenat ohromnou námahu pro vaše paže!

horské kolo

Za jeden týden, několik míst
Už i u nás je běžně dostupná služba půjčení obytného přívěsu. Ten připojíte za tažné zařízení a můžete vyrazit na nádhernou rodinnou dovolenou, která vám přinese celou řadu nových zážitků. Nemusíte zůstávat jen na jednom místě, svůj dočasný domov si převezete kamkoliv budete chtít. Můžete poznat mnoho krásných míst, a to vše za jediný týden vaší dovolené. Nezní vám to mnohem zábavněji, než když jste jen pronajali pokoj v hotelu a celý týden leželi na stejném místě na pláži?

Tažné zařízení je možné zakoupit v celé řadě provedení od různých značek. Dokonce jsou dostupné i ty s celoživotní zárukou!