24. 1. 2022 Od

Nutná technika

Pamatuji si, jak jsem dostala na Vánoce svůj první walkman. Moc jsem záviděla svým kamarádkám, které měly walkmany. Víte, co to vůbec je walkman? To byl vynález techniky, a tedy musím říct, že ta technika byla už mnoho dávno let zpět zpátky taky docela vyspělá. Bylo to asi tak 25 let zpět. Pamatuji si, jak jsem si pod vánočním stromečkem vybalila malou placatou krabici. A jaké bylo velké překvapení, když jsem v tom našla vysněný walkman? Bylo to opravdu perfektní. Taky ještě existoval discman, taky technický vynález své doby. Byl to symbol devadesátých let. Devadesátky jsem měla velmi ráda. A moc na ně ráda Vzpomínám. Líbily se mi i devadesátkové technické vynálezy, jako například Tamagotchi. Znáte Tamagotchi? Je to krásný japonský vynález. Myslím, že tehdy Tamagoči uchvátilo opravdu celý velký svět. 

I děti si rády hrají s technikou.

Tamagotchi jsme měli ve škole všichni. Pamatuji si, jak jsme se o Tamagotchi všichni doma pečlivě starali. Mohli jste tam mít nějaké zvířátko, o které jste se velmi pečlivě starali. A mě vždycky bohužel často zemřelo. Nicméně to byla ale jenom hračka, ale opravdu kvalitní hračka, která na tu dobu byla opravdu pěkný vynález techniky. Nyní jsou taky Tamagotchi.

Technika mě udivuje.

Ovšem už jiný druh vynálezu a je to taky velký technický pokrok. Tady v novém Tamagoči se staráte o své zvíře, které je skoro reálné. Takže si myslím, že technika nám všem jenom prospívá. Navíc když to tak vezmu, tak nám nynější technologie a věda taky v ledasčem moc všechno usnadňuje. A to jak v zednictví, tak i v lékařství. A myslím, že lékařství si zaslouží opravdu jen všechno dokonalé a všechny ty technické vynálezy. Myslím, že čím lepší technický vynález, tak tím lepší zdravotní péče. Někdy se bez techniky ani někdo neobejde. Například pracovníci v call centrech. Ti pracují vždy s mobily a počítači, takže technika je u nich na denním pořádku.